خانه » اخبار » آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان 1396
loading...

آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان1396

براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، توده گرد و خاکی که روز گذشته از مرزهای غربی وارد کشور شده و برخی استان های غربی کشور تحت تاثیر قرار داده بود، طی امروز به تدریج تضعیف و از میزان غلظت آن کاسته خواهد شد.

روز چهارشنبه با عبور امواج کوتاه از تراز میانی جو، در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، رشد ابر همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد و در برخی مناطق سواحل دریای خزر بارش های پراکنده پیش بینی می شود.

در روز پنجشنبه با نفوذ جریانهای خنک شمالی، ضمن افزایش گسترده بارش در مناطق فوق، برای استانهای ساحلی دریای خزر، افزایش ابر، رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد و در استانهای کردستان، کرمانشاه، همدان و دامنه های جنوبی البرز غربی بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

شایان ذکر است طی روزهای جمعه و شنبه با ورود سامانه بارشی از غرب به کشور، در استانهای واقع در غرب، دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشورمان مورخ 10 آبان1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور

 

بیشتر بخوانید :  آخرین وضعیت آب و هوای کشور شنبه 20 آبان 1396

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*