خانه » اخبار » آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396

آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396

آخرین وضعیت آب و هوایی

براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی دو روز آینده درغالب مناطق کشورجو پایدار بوده و درشهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

امروز در استان گیلان، ارتفاعات اردبیل و در مناطقی از استان هرمزگان رشد ابر و بارش پراکنده دوراز انتظار نبوده و از اواخر روز شنبه وطی روز یکشنبه در استانهای ساحلی دریای خزر دمای هوا 4 تا 8درجه افزایش دما می یابد که در سواحل غربی خزر واردبیل با وزش باد جنوبی همراه خواهد بود.

آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396

از بعد از ظهر روز یکشنبه با ورود یک سامانه بارشی درمناطقی از غرب وشمال غرب کشور ابرناکی، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

به اطلاع هموطنان گرامی در مناطق زلزله زده می رساند، از بعد از ظهر یکشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در برخی مناطق غرب کشور رشد ابر، بارش باران ،گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

این سامانه در روز دوشنبه تقویت شده و به تدریج بخشهایی از مرکز را نیز در بر می‌گیرد. همچنین روز سه شنبه نیز در نیمه غربی کشور بارش باران، گاهی رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.

بر این اساس در روزهای دوشنبه و سه شنبه در مناطق کوهستانی و سردسیر شمال غرب و غرب بارش برف نیز دور از انتظار نخواهد بود.

آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396آخرین وضعیت آب و هوایی کشور جمعه 26 آبان 1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور در 26 آبان ماه

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*