هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » پخش عکس عروسی پسر توسط دختر عاشق
پخش عکس عروسی پسر توسط دختر عاشق

پخش عکس عروسی پسر توسط دختر عاشق

پخش عکس عروسی پسر توسط دختر عاشق در کرج دختر عاشق پیشه به علت نرسیدن به داماد عروسی عکس های عروسی وی را در اینترنت پخش کرد

دادگاه

سرهنگ يزدان نيکنام رييس پليس فتا استان البرز در تشريح اين خبر گفت: چندي پيش مردي با در دست داشتن شکواييه‌اي از دادسراي ناحيه يک کرج به اين پليس مراجعه و از انتشار تصاوير جشن عروسيش در شبکه هاي اجتماعي خبر داد.

به گزارش اولی ها نيکنام تصريح کرد: با توجه به حساسيت موضوع تيم ويژه‌اي از کارشناسان اين پليس اقدامات ويژه اي را به منظور شناسايي عامل انتشار عکس‌ها آغاز کرده و بلافاصله با بررسي هاي کارشناسانه و به کارگيري آخرين شيوه هاي کشف نوين جرم در فضاي سايبري موفق شدند تا رد متهم را در يکي از مناطق کرج شناسايي و طي يک عمليات غافلگيرانه وي را دستگير و به اين پليس منتقل کنند.

رئيس پليس فتا استان البرز افزود: ماجراي انتشار تصاوير خصوصي با رودرو شدن شاکي و متهم پاياني تلخ داشت، چرا که مسبب اين عمل کسي نبود جزء يکي از اقوام نزديک تازه داماد.

اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: در بازجويي فني از متهم مشخص شد که انگيزه وي از انتشار تصاوير خصوصي ناکامي در ازدواج با شاکي بوده است.

متهم در ادامه اعترافات خود بيان داشت که از دوران نوجواني به شاکي علاقمند بودم به طوري که به کسي جز او نمي توانستم فکر کنم و در خيالم تصور مي‌کردم که او هم به من علاقمند است و ما مي توانيم با هم ازدواج کنيم ، ولي چندي پيش متوجه شدم که وي قصد ازدواج با شخص ديگري را دارد، از آنجا که ديگر راهي براي ممانعت از اين ازدواج نمي ديدم چاره را در انتشار تصاوير جشن عروسي آنها ديدم چراکه فقط اين کار مي توانست مرا از کابوس ازدواج مرد روياهايم خلاص کند.

سرهنگ نيکنام در پايان به شهروندان توصيه کرد: هرگز فايل‌هايي مانند عکس، فيلم و کليپ‌هاي خانوادگي را در رايانه تبلت ، لب تاب و گوشي تلفن همراه خود نگهداري نکرده و سعي کنند با تهيه يک حافظه جانبي کليه فايل هاي شخصيشان را در آن ذخيره و در يک جاي امن نگهداري کنند.

 

باشگاه خبرنگاران

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter