آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » خوانندگان » سلنا گومز بدون آرایش و گریم + عکس
سلنا گومز بدون آرایش و گریم + عکس

سلنا گومز بدون آرایش و گریم + عکس

سلنا گومز بدون آرایش و گریم عکس های جذاب و دیدنی از سلنا گومز Selena Gomez بدون آرایش و با چهره معمولی

چهره بدون آرایش ستارگان زن کمی متفاوت تر از آنچه در عموم دیده میشوند می باشد به گونه ای که برخی از بازیگران زن و خوانندگان زن را بدون آرایش به سختی میتوان تشخیص داد .

سلنا گومز Selena Marie Gomez خواننده جوان و معروف آمریکایی که یکی از خوانندگان مطرح دنیا نیز می باشد جزو زنانی است که صورت بدون آرایش تفاوت چندانی با چهره با آرایش وی ندارد .

سلنا گومز بدون آرایش

سلنا گومز بدون آرایش

آرایش سلنا گومز گرچه بسیار دیده میشود اما چهره سلنا گومز بدون آرایش نیز زیبایی خود را دارد و به جرات نمیتوان زیبایی سلنا گومز را به صرف آرایش دانست .

تاثیر آرایش سلنا گومز را میتوان به بالا نشان دادن سن وی مربوط دانست چون از آنچه که در عکس ها مشاهده میشود میتوان پی برد که آرایش فقط باعث بالا رفتن سن سلنا گومز می باشد که خود یک ویژگی برای یک ستاره می باشد .

سلنا گومز

سلنا گومز

البته از عمل های زیبایی سلنا گومز نمیتوان گذشت و باید بر این موضوع تاکید کرد که نقد های ما بر اساس آرایش سلنا گومز می باشد نه عمل زیبایی که برای ستارگان زن به یک امر عادی تبدیل شده است و معمولا در چهره بازیگران زن و خوانندگان زن در هر کجای دنیا یک تا چند عمل زیبایی مشاهده میگردد .

سلنا گومز بدون آرایش

سلنا گومز

در اینجا عکس های بدون آرایش سلنا گومز را در کنار عکس با آرایش سلنا گومز قرار داده ایم تا در مقام مقایسه بتوانید تفاوت چهره خواننده زن آمریکایی را با آرایش و بدون آرایش مشاهده بفرمایید .

سلنا گومز بدون آرایش

سلنا گومز

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter