تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » بازیگران » عکس رامسین کبریتی و سارا باهنر در فیلم شبکه جم GEM
عکس رامسین کبریتی و سارا باهنر در فیلم شبکه جم GEM

عکس رامسین کبریتی و سارا باهنر در فیلم شبکه جم GEM

عکس رامسین کبریتی و سارا باهنر در فیلم شبکه جم GEM عکس های رامسین کبریتی و سارا باهنر پس از کشف حجاب ، بازیگران پیوسته به شبکه جم در فیلم سینمایی ملاقات در مه در شبکه جم

رامسین کبریتی که اخیرا به شبکه جم پیوسته است عکس هایی از خود در کنار سارا باهنر بازیگر زن ایران که کشف حجاب کرده و همانند رامسین کبریتی اخیرا از ایران مهاجرت کرده و به شبکه GEM پیوسته است منتشر کرده است .

رامسین کبریتی و سارا باهنر در فیلم سینمایی ملاقات در مه در کنار هم بازی خواهند کرد که رامسین کبریتی از پشت صحنه فیلم ملاقات در مه عکس هایی منتشر کرده است .

در زیر عکس رامسین کبریتی و سارا باهنر پس از خروج از ایران را مشاهده میفرمایید .

رامسین کبریتی و سارا باهنر در ملاقات مه شبکه جم

رامسین کبریتی و سارا باهنر

رامسین کبریتی که در فیلم های متعددی در ایران نقش آفرینی کرده بود مدتی پیش ایران را ترک کرده و شبکه ماهواره ای جم پیوست تا در این شبکه به نقش آفرینی فیلم ها بپردازد .

قابل به ذکر است که رامسین کبریتی در فیلم ستایش در نقش صابر پسر حشمت فردوس و همچنین مسابقه ستاره 20 بسیار دیده شد اما پس از آن بسیار کم بازی شد و شاید بتوان گفت از بیکاری به شبکه جم پناه برد .

سارا باهنر که از رامسین کبریتی شهرت کمتری داشته و کمتر دیده شده بود نیز مدتی پیش به شبکه جم پیوست تا با کشف حجاب سارا باهنر سیر کشف حجاب بازیگران زن ایرانی و همچنین مهاجرت برای پیوستن به شبکه جم همچنان ادامه داشته باشد .

رامسین کبریتی و سارا باهنر در ملاقات مه شبکه جم

رامسین کبریتی و سارا باهنر

از نکات جالب توجه این است که اینگونه که پیداست شبکه جم در ایران افرادی را دارد که با بازیگران مذاکرات را انجام داده و هنوز چند روزی ار خروج بازیگران نگذشته سریعا در فیلم های این شبکه به بازی گرفته میشوند .

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter