کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط دماوند
دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط دماوند

دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط دماوند

دستگیری دختران و پسران در پارتی مختلط دماوند دستگیری 50 پسر و دختر در پارتی شهر آبسرد در شهرستان دماوند با 25 لیتر مشروبات الکلی

پارتی مختلط دماوند

پارتی مختلط دماوند

پارتی شبانه شهر آبسرد در شهرستان دماوند که با اعلام در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پسران و دختران در پارتی حضور به هم رسانده بودند با رصد توسط ماموران نیروی انتظامی 50 پسر و دختر در پارتی دستگیر شدند .

مجتبی محمدی با اشاره به انهدام پارتی شبانه مختلط در حومه شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند اظهار کرد: در این پارتی، بیش از 50 دختر و پسر دستگیر شدند.

وی افزود: برپاکنندگان این پارتی از طریق شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی اقدام به دعوت از افراد مختلف برای حضور در این جشن کردند.

رئیس دادگستری شهرستان دماوند تصریح کرد: مأموران انتظامی پس از رصد فضای مجازی و بررسی‌های لازم با اخذ دستور قضایی نسبت به انهدام پارتی و دستگیری اعضای آن اقدام کردند.

محمدی گفت: هنگام دستگیری این افراد، 25 لیتر مشروبات الکلی هم از این جشن کشف و ضبط شد؛ در این خصوص، پرونده قضایی تشکیل و در حال رسیدگی است.

وی بیان کرد: خانواده‌ها باید توجه بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند در تا چنین شرایطی قرار نگیرند؛ همچنین ارتباطات‌ها در فضای مجازی باید به صورت ریشه‌ای از سوی خانواده‌ها رصد شود تا فرزندانشان در دام نیفتند.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter