باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » برداشتن روبند صورت زن عرب عامل طلاق
برداشتن روبند صورت زن عرب عامل طلاق

برداشتن روبند صورت زن عرب عامل طلاق

برداشتن روبند صورت زن عرب عامل طلاق مردی که برای دیدن همسرش پس از سی سال روبند صورت وی را در رختخواب برداشت باعث طلاق شد

طلاق به خاطر برداشتن نقاب و دیدن چهره همسر

طلاق به خاطر برداشتن نقاب و دیدن چهره همسر

به گزارش اولی ها ، این زن و شوهر پنجاه ساله، 30 سال پیش ازدواج کردند و شوهر از زمان ازدواج چهره زنش را ندیده بود!

به نوشته روزنامه “الریاض” چاپ عربستان ؛ شوهر این زن برای اولین بار در دوران 30 ساله ازدواجشان می خواست چهره زنش را ببیند و به همین دلیل هنگام خواب نقاب زنش را برداشت، ولی زن که متوجه این موضوع شده درخواست طلاق کرده است زیرا طبق آداب و رسوم معمول در مناطق جنوبی شهر ” خمیس مُشَیط ” در جنوب غرب عربستان ” ؛ زن نباید چهره خود را به شوهرش نشان بدهد!

الریاض نوشت : زن خانه شوهرش را ترک کرد و سرانجام شوهرش وعده داد که پس از این روبنده را از چهره زنش برای دیدن مجدد چهره اش برنخواهد داشت .

برخی رسانه های عربستانی نیز پیش از این خبرهائی درباره اینکه مردانی در عربستان با وجود گذشت سال ها و گاه چند دهه از ازدواج شان هنوز نتوانسته اند چهره زنان شان را ببینند ، منتشر کردند.

به نوشته روزنامه های عربستان ؛ فرد دیگری به نام محمد یک بار ناگهانی چهره زنش را دید و زن با وجود گذشت 40 سال از ازدواجشان و داشتن 3 فرزند درخواست طلاق کرد و فردی به نام علی القحطانی نیز اعلام می کند که با گذشتن 10 سال از ازدواجش هنوز نتوانسته چهره زنش را ببیند زیرا روبنده هیچگاه از چهره زنش جدا نمی شود .

“حسن العتیبی” نیز زنش را تهدید کرده بود که اگر چهره اش را نشان ندهد ، با زن دیگری ازدواج خواهد کرد ولی آن زن ترجیح داد که روبنده را از چهره اش برندارد و حتی یکی از دوستانش را برای ازدواج با شوهرش پیشنهاد کرد.

زن هفتاد ساله ای به نام ام ربیع الجحدری می گوید که شوهر و 2 پسرش هنوز چهره اش را ندیده اند زیرا از کودکی روبنده می بست و برداشتن آن اشتباه بزرگی است .

الریاض نوشت : زنان مناطق جنوبی شهر خمیس مشیط حتی در هنگام خواب نیز روبنده را از چهره خود برنمی دارند.

 

العالم

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter