امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » بازیگر زن ایرانی : عدم شرکت در پارتی شبانه دلیل بیکاری + عکس
بازیگر زن ایرانی : عدم شرکت در پارتی شبانه دلیل بیکاری + عکس

بازیگر زن ایرانی : عدم شرکت در پارتی شبانه دلیل بیکاری + عکس

بازیگر زن ایرانی : عدم شرکت در پارتی شبانه دلیل بیکاری پردیس افکاری بازیگر زن ایرانی در مورد شرکت بازیگران در پارتی ها از موضوعی جنجالی در سینما و تلویزیون رونمایی کرد

حتما اخبار حضور بازیگران در پارتی های شبانه در گوشه و کنار ایران را شنیده اید که در این بین حضور بازیگران زن ایرانی در پارتی شبانه که برخی با همسران خود در پارتی ها حاضر میشوند این خبر را داغتر و جنجالی تر میکند .

در حالی که خیلی ها پیگیر این سوالند که چرا بازیگران ایرانی به پارتی میروند در صورتی که احتمال لو رفتن پارتی و بازداشت شدنشان وجود دارد ، پردیس افکاری بازیگر زن ایران پاسخ جالبی به این سوال داده و رفع بیکاری را دلیل حضور در پارتی ها بیان میکند .

شرک بازیگران در پارتی برای کار

پردیس افکاری

پرديس افکاري بازيگر سينما و تلويزيون گفت: با توجه به شرايطي که اين روزها بر سينما و تلويزيون حاکم است بسياري از افراد دچار بيکاري شده اند و در واقع شرايط نابساماني بوجود آمده است.

وي افزود: افرادي مثل من که باندي ندارند و در مهماني هاي شبانه شرکت نمي کنند جاي کار ندارند. فکر مي کنم دليل اين موضوع هم  مديريت هاي اشتباهي است که هر کسي که هر کاري دلش بخواهد مي تواند انجام بدهد.

شرک بازیگران در پارتی برای کار

پردیس افکاری

افکاري عنوان کرد: اين روزها هر کسي که کمي پول ته جيب خود دارد تهيه کننده مي شود و تمام اقوام خود را وارد يک کار مي کند و درنهايت يکسري رنگ و حرکات باعنوان فيلم سينمايي و سريال ارائه مي دهند.

شرک بازیگران در پارتی برای کار

پردیس افکاری

اين بازيگر با اشاره به اشتغال برخي از بازيگران به کار ديگري در کنار بازيگري گفت: از نظر من اين کار درست نيست ولي به هرحال عده اي  به خاطر شرايط اين کار را مي کنند براي مثال برخي از بازيگران مرد رستوران مي زنند اين هم به خاطر گذران زندگي است.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter