امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » جنجال عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش + عکس
جنجال عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش + عکس

جنجال عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش + عکس

جنجال عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش انتشار عکس شخصی حسین ماهینی و همسرش در فضای مجازی که واکنش حسین ماهینی را در پی داشت

عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش

انتشار عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش

عکس حسین ماهینی و همسرش که اخیرا در فضای مجازی و برخی از سایت ها منتشر شده است باعث واکنش حسین ماهینی شد و وی در مورد انتشار عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش ابراز بی اطلاعی کرد .

انتشار عکس شخصی حسین ماهینی و همسرش در صفحه اینستاگرام همسر حسین ماهینی باعث شد تا برخی با برداشتن عکس از صفحه وی و انتشار عکس های خصوصی حسین ماهینی و همسرش جنجال جدیدی را برای این بازیکن کم حاشیه ایجاد کنند .

عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش

انتشار عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش

حسین ماهینی که از انتشار عکس های خانوادگی خود ناراحت شده است از پخش این عکس ها ابراز بی اطلاعی کرده است .

حسین ماهینی مدافع پرسپولیس درباره انتشار تصویری خانوادگی از خود در کنار همسرش عنوان کرد:آن عکس برای ۵،۶ ماه پیش بود.در انزلی بودیم و این عکس در پیچ همسرم بود.من واقعا نمی دانم چطور آن عکس را برداشتند و به یکباره در فضای مجازی منتشر شد.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: خانواده همسرم پرسپولیسی هستند و در این مدت خیلی به من کمک کردند و روحیه دادند تا به پرسپولیس برگردم.آن روزهایی که من ناراحت بودم ، همسرم همیشه سر نماز برایم دعا می کرد و می گفت امیدت را قطع نکن و همه چیز درست می شود.خدا را شکر می کنم که الان در پرسپولیس حضور دارم و امیدوارم هر چه سریعتر بار دیگر در خدمت تیم ملی باشم.

عکس خصوصی حسین ماهینی و همسرش

حسین ماهینی

ماهینی افزود: این مدت خیلی اذیت شدم.بیشتر هم ناراحتی ام به خاطر تیم ملی بود و اینکه اجازه ندادند در خدمت تیم ملی باشم.هر چند فکر نمی کنم به اردوی بعدی تیم ملی برسم اما به طور حتم برای اردوهای بعدی خودم را آماده می کنم که در خدمت تیم کشورم باشم.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3امتیاز مطلب : 2٫67 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter