عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » افتخار گلشیفته فراهانی به فرح دیبا همسر محمدرضا شاه + عکس
افتخار گلشیفته فراهانی به فرح دیبا همسر محمدرضا شاه + عکس

افتخار گلشیفته فراهانی به فرح دیبا همسر محمدرضا شاه + عکس

افتخار گلشیفته فراهانی به فرح دیبا همسر محمدرضا شاه گلشیفته فراهانی با انتشار عکس خود در آغوش فرح دیبا وی را زیباترین و تاثیرگذارترین زنان ایران معرفی کرد

گلشیفته فراهانی که این روزها به شدت با هر چیزی مخالف ایران و نظام ایران و مردم ایران میجوشد و به گونه ای رفتار میکند که از ایرانی بودن خود خجالت میکشد و هر قانون ایران را اشتباه میداند باز هم با انتشار عکس خود با یکی از افرادی که در زمان حضورش در ایران به ظلم و ستم بسیاری بر مردم ایران پرداخته بود وی را از زیباترین و تاثیرگذارترین زنان ایران زمین معرفی کرد .

فرح دیبا از دید گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

فرح دیبا همسر محمدرضا شاه پهلوی که در دوران قبل از انقلاب تاثیر بسزایی در فعالیت های غیرانسانی محمدرضا شاه علیه مردم ایران داشته است این روزها برای گلشیفته فراهانی به عنوان یک اسطوره و یکی از برترین زنان ایران شمرده میشوند .

در زیر عکس گلشیفته فراهانی در بغل فرح دیبا را مشاهده میفرمایید .

فرح دیبا از دید گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی و فرح دیبا

گلشیفته فراهانی در وصف این عکس نوشت :

What an honor to have one of the most beautiful And influential women of Iran as our guest, for the closing night of #AnnaKarenina. #shahbanou #FarahDiba

چه افتخارى… يكى از زيباترين و تأثيرگذارترين زنان ايران زمين، مهمان شب آخر تئاتر #آناكرنين بود.

هرازچندگاهی گلشیفته فراهانی با رفتارهای هنجارشکنانه خود سوژه ساز می شود. وی در جدیدترین اقدامش با انتشار سلفی خود و فرح در صفحه اینستاگرام شخصی خود به تعریف و تمجید از خاندان شیطان صفت پهلوی پرداخت. این بازیگر مهاجر در اقدامات قبلی خود با عریان شدن در فیلم های سینمایی غربی خبر ساز شده بود.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. این … ی عقب مونده (فراهانی) میره التماس میکنه به یکی که باهاش عکس بندازن بعد میفرسته تو نت که بگه من اینجا دوست زیاد دارم . برو … حرفهای تو و همه ی ادا اطوارهای تو برای ما ذره ای ارزش نداره ….

X بستن
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter