عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
خانه » اخبار » اجتماعی » تکذیب ازدواج همزمان مرد با 4 دختر زیبای کویتی + کلیپ
تکذیب ازدواج همزمان مرد با 4 دختر زیبای کویتی + کلیپ

تکذیب ازدواج همزمان مرد با 4 دختر زیبای کویتی + کلیپ

تکذیب ازدواج همزمان مرد با 4 دختر زیبای کویتی خبر ازدواج پسر کویتی با چهار دختر به صورت همزمان و در یک مراسم عروسی تکذیب شد

انتشار فیلم یک جوان کویتی در لباس داماد به همراه 4 دختر زیبای کویتی در لباس عروس باعث ایجاد جنجالی مبنی بر ازدواج مرد کویتی با 4 دختر در یک مراسم عروسی در کویت شد .

ازدواج با چهار دختر زیبای عرب

ازدواج با چهار دختر

در فیلم داماد به شوخی و خنده با عروس ها پرداخته و اینگونه نشان داده میشود که این داماد با هر چهار دختر کویتی در حال ازدواج می باشد .

در زیر فیلم ازدواج پسر با چهار دختر عرب را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ ازدواج پسر و چهار دختر زیبای کویتی

شایعه پردازان که ایده های جالبی در ساخت اخبار دروغ دارند به سرعت وارد عمل شده و برای این فیلم داستان رو کم کنی همسر اول را پیش کشیدند و اینگونه بیان شد که داماد از همسر اول خود جدا شده و همسر اول وی با مطرح کردن این موضوع که هیچ دختری حاضر به ازدواج با این پسر نیست وی را ترغیب نموده تا با چهار دختر کویتی آن هم چهار دختر عرب زیبا به صورت همزمان ازدواج کند .

این شایعه به سرعت در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی منتشر شد تا اینکه رسانه های کویت شایعه ازدواج پسر با چهار دختر به صورت همزمان را تکذیب کرده و از اصل ماجرا رونمایی نمودند .

اینگونه که گفته شده اصل ماجرا به اینجا برمیگردد که دختر اول همسر قانونی پسر کویتی بوده و عروس مجلس و سه دختر دیگری که در مراسم حضور دارند و با تیپ عروس به مراسم آمده اند عروس نیستند .

یکی از این دختران مدل بوده و دو دختر دیگر همکلاسی های عروس بوده اند  که برای شوخی و خنده با تیپ عروس به مراسم عروسی آمده اند که انتشار فیلم داماد و این چهار دختر با لباس عروس ایجاد جنجال کرده بود .

امتیاز 2.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

به این مطلب امتیاز بدهید :

 

 

به اولی ها امتیاز بدهید :

 

X بستن تبليغات
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است - سئو توسط سایت استوری SiteStory.net
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter